Перша всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Людина у світі духовної культури»

Студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя взяли участь у Першій всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Людина у світі духовної культури», співорганізатором якої виступила кафедра українознавства та філософії ТНТУ ім. І.Пулюя.

Конференція була проведена на базі Національного університету водного господарства та природокористування у м. Рівне 17 травня.

Активно долучились до спільної платформи обговорення глобальних соціокультурних перетворень студенти другого курсу груп КА-21 та КТ-21. Зокрема, наші студенти підготували наступні доповіді: Дідуник Олег «Треш-культура: між кітчем та кемпом»; Глазков Станіслав «Феномен філософського японського аніме»; Колонюк Сергій та Ковбасюк Роман «Субкультура футбольних фанатів»; Цапик Роман «Музична контркультура 60-х років (на прикладі творчості рок-групи Pink Floyd)».

Напрямки досліджень стосовно проблемності людського буття, проблем морально-естетичного формування, духовних цінностей та їх ролі в людській життєдіяльності розкрили у своїх доповідях Івашко Анастасія (гр. БМ-11) «Феномен ритуального самогубства в традиціях самураїв», Пельчер Мар’яна (гр. БМ-11) «Концепція любові у творах Е. Фрома», Шинкар Інна (гр. ХЕ-31) «Соціальні аспекти безпеки харчових продуктів». Виступ останньої прозвучав на пленарному засіданні конференції. Крім доповідей, дівчата підготували додаткові тези, надруковані у збірнику.

Керівниками молодих науковців виступили викладачі кафедри українознавства та філософії: к.істор.н. Г.О. Щигельська, к.філос. н., проф. В.М. Ніконенко, старший викладач Н.В. Габрусєва, асистент Т.О. Чоп та завідувач кафедри харчової безпеки, к.біол.н., проф. О.С. Покотило.

Цікаві та ґрунтовні виступи студентів викликали жваве обговорення учасників філософської секції і неабияке захоплення в організаторів конференції. Дякуємо студентам за проявлену ініціативу та креативний підхід до наукової роботи!