Культурна дипломатія в ТНТУ

Група ПО-11 в рамках вивчення курсу «Історія та культура України» зробила внесок у розвиток культурної дипломатії в нашому університеті, шляхом відродження самобутньої української традиції – «Вечорниць», на які були запрошені та взяли участь іноземні студенти. Оскільки, ТНТУ об’єднує в своїх стінах полікультурне середовище, міжкультурний діалог є вагомим фактором у створенні сприятливого клімату міжнародного спілкування, а також у формуванні позитивного іміджу України в країнах походження студентів-іноземців.
Поняття “Культурна дипломатія” використовується для опису процесу обміну ідеями та інформацією, мистецтвом, способом життя, системами цінностей, традиціями, віруваннями та іншими аспектами культури для сприяння кращому розумінню між народами.

Дякуємо організаторам та гостям!