Пам’яті великої Людини

Ректорат, кафедра українознавства і філософії ТНТУ ім. Івана Пулюя

З глибоким сумом сповіщають, що 1 вересня 2017 року відійшов у вічність Почесний професор університету, заслужений працівник освіти України, учасник бойових дій у ІІ Світовій війні

ЛОБАС ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Він був філософом не лише за фахом, а й за покликанням, за світосприйняттям. Відзначився як тонкий аналітик і психолог, був людиною енциклопедичних знань, високої культури й інтелігентності. Його поважали і любили колеги, аспіранти і студенти за добрий характер, чуйність і високий професіоналізм.

Вічна йому пам’ять. Хай земля буде пухом, а Бог прийме його до себе.

Лобас

 

Тиждень права В ТНТУ

В рамках Всеукраїнського тижня права 30 листопада в університеті відбулася зустріч науково-педагогічних працівників та студентів 3 курсу факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії з представниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області — заступником начальника управління державної реєстрації — начальником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Івасюк Юлією В’ячеславівною та начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Музикою Марією Степанівною.

Продовжувати читання Тиждень права В ТНТУ

І Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Філософські виміри техніки»

30 листопада – 01 грудня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася І Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Філософські виміри техніки» присвячена Всесвітньому Дню філософії. Продовжувати читання І Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Філософські виміри техніки»

Презентація творчої збірки професора кафедри українознавства та філософії Германа О.М.

30 вересня, з нагоди дня бібліотекаря, у Тернополі відбулася презентація арт-буку (творчої збірки) професора кафедри українознавства Олега Германа під назвою “Я проростаю крізь літа – крізь мене Слово пророста”. Продовжувати читання Презентація творчої збірки професора кафедри українознавства та філософії Германа О.М.

Перша всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Людина у світі духовної культури»

Студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя взяли участь у Першій всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Людина у світі духовної культури», співорганізатором якої виступила кафедра українознавства та філософії ТНТУ ім. І.Пулюя.

Конференція була проведена на базі Національного університету водного господарства та природокористування у м. Рівне 17 травня.

Продовжувати читання Перша всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Людина у світі духовної культури»

Студентська конференція у ТНТУ

В рамках Студентської конференції Тернопільського національного університету ім. Івана Пулюя кафедра філософії та українознавства провела засідання гуманітарної секції, в якій приймали участь студенти І-ІІІ курсів.

Продовжувати читання Студентська конференція у ТНТУ

Відкрита лекція на тему: «Роль та мотивація антикорупційної поведінки громадян у відносинах із судами»

В рамках Всеукраїнського тижня правових знань «Подолання корупції в судовій системі» 7 жовтня 2014 року у читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ відбудеться відкрита лекція на тему: «Роль та мотивація антикорупційної поведінки громадян у відносинах із судами».

Лекцію прочитає ст.викладач кафедри українознавства і філософії Грузін В.Я.

Початок лекції об 11:10 год.

Per aspera ad astra