Відвідування музеїв і художніх галерей сприяє збільшенню тривалості життя

Нове дослідження Університетського коледжу Лондона виявило, що люди, які частіше «залучені до мистецтва» — кожні кілька місяців —  мають на 31% менший ризик передчасної смерті, ніж ті, хто цього не робить. Навіть відвідування театру або музею один або двічі на рік зменшувало ризик на 14%.

Дослідники проаналізували дані, надані більш ніж 6000 дорослих в Англії віком від 50 років, які брали участь у дослідженні проблем старіння.

Visitors take pictures in frront of Mona Lisa after it was returned at its place at the Louvre Museum in Paris on October 7, 2019. - Leonardo da Vinci's masterpiece, the "Mona Lisa," returned to her usual spot in Paris' Louvre Museum on October 7 following a two-month renovation for the gallery housing the world's most famous painting. (Photo by ERIC FEFERBERG / AFP) (Photo by ERIC FEFERBERG/AFP via Getty Images)

Більше тут: http://bit.ly/2QL1Xlo