Відкриті пари

Запрошуємо на відкриті пари викладачів кафедри українознавства та філософії.

У четвер, 10 листопада 0 9.30 відкрита пара асистентки кафедри УЗ Габрусєвої Наталі Валеріївни (ID курсу 352).
Лекція на тему «Німецька класична філософія та марксизм» для гр. СН-23, СНс-21, СН-22, СІ-21, СН-21, СІ-22, СІс-21, СТ-21.

 

У понеділок, 14 листопада о 9.30 відкрита пара професора кафедри УЗ Довганя Анатолія Олексійовича (ID курсу 2508).

Лекція на тему “Українська філософія” для гр. БМ-11, ПО-11, ПМ-11, ПП-11, ПФ-11, БА-11.

ІІІ Міжнародна наукова конференція молодих учених та студентів «Філософські виміри техніки»

Запрошуємо ІІІ Міжнародну наукову конференцію молодих учених та студентів «Філософські виміри техніки», яка відбудеться 1-2 грудня 2022 року.

Інформація за покликанням

Надзвичайна розмова: Ювал Харарі та Ніл Гейман

Публічна розмова в рамках BookForum з ізраїльським істориком, автором бестселера «Sapiens: Людина розумна. Історія людства» Ювалом Харарі та англійським письменником-фантастом, автором численних романів, графічних новел, коміксів та кіносценаріїв Нілом Ґейманом.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек Українська бібліотечна асоціація оголошує акцію «Бібліотека для тебе».
Більшість бібліотек сьогодні не лише обслуговують користувачів, проводять культурно-просвітницькі заходи, забезпечують мешканців громади і переселенців достовірною інформацією, а й перетворилися на волонтерські центри допомоги Збройним Силам України і внутрішньо переміщеним особам.
Тому, не пошкодуйте часу, привітайте бібліотеку, яка підтримала та допомогла вам чи продовжує допомагати під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, розмістивши власну історію, пов’язану з бібліотекою під час війни, в соціальних мережах.
Або просто подякуйте їм за їхню щиру роботу!
May be an image of text

15 вересня – Міжнародний день Демократії

Ініційований Організацією Об’єднаних Націй у 2007 році, цей День є як ніколи важливим для України. Адже саме заради Поваги, Рівності, Гідності та Захисту прав і свобод кожного громадянина наші Герої, наші Воїни підіймають зброю, покладають свою долю та життя.

Continue reading

Щиро вітаємо вельмишановного професора кафедри Ніконенка Василя Миколайовича з Ювілеєм!

Вдячні за роки плідної та актуальної роботи, за цікаві розвідки та наукові дослідження, за виховання молоді та професійну викладацьку діяльність!
🙏 Многая літа Метру, філософу, аналітику та Мудрій Людині!
May be an image of 1 person and text