Сам собі філософ: пройдіть свій курс від Prometheus

Спробуйте себе у новому курсі від відомої української освітньої платформи.

У РАЗІ УСПІШНОГО ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ ВИ:

• Отримаєте загальне уявлення про основні етапи становлення філософії як форми суспільної свідомості.
  • Зрозумієте, яке місце займає філософія серед форм суспільної свідомості та яку роль вона відіграє в розвитку науки.
  • Познайомитеся з головними ідеями класичної європейської філософії в їх історичному розвитку та взаємному зв’язку.
  • Дізнаєтеся про принципи та закони діалектики як загальної теорії розвитку та теорії пізнання.
  • Розберетеся, яку роль грає предметно-практична діяльність людини в становленні людського мислення.
  • Взнаєте, як відбувається формування філософських категорій, наукових концепцій, як і з яких причин вони змінюють одні одних та яку роль грають на практиці.
  • Зрозумієте, в чому полягає протилежність сформованих на побутовому грунті уявлень та вироблених в ході розвитку філософії та науки понять.
  • Оволодієте основами критичного мислення та набудете елементарного досвіду понятійного мислення.